Informatiemiddag voor nieuwe ouders op vrijdag 17 februari

Tijdens de informatiemiddag bent u als geïnteresseerde en nieuwe ouders van harte welkom  om van 13.30 tot 14.45 uur kennis te maken met Basisschool Ridderspoor. Er is een presentatie van het leerplan van de kleuterklas tot het einde van de basisschool. Verder is er gelegenheid om gericht vragen te stellen over het vrijeschoolonderwijs en de behaalde resultaten. Natuurlijk kunt u uw peuter of kleuter meenemen. Die kan heerlijk spelen in een van de kleuterklassen. U kunt zich aanmelden via het aanmeldingsformulier informatiemiddagen.

Op vrijdagmiddag 17 maart is er vanaf 13.15 uur een open middag, waarop alle juffen, meesters, ouders én kinderen klaar staan om u alles te vertellen over wat er in en rond onze school gebeurt. De juffen en meesters geven die middag open lessen en u kunt meedoen met een les euritmie. Tussendoor voeren de kinderen toneelstukjes op en maken ze muziek. Voor de open middag bent u zonder aanmelding van harte welkom.