Informatieavond op dinsdag 4 oktober 2022 om 19.30 uur

Bent u op zoek naar een leuke school voor uw zoon/dochter? Dan bent u bij ons aan het juiste adres.

Onze vrijeschool is gevestigd in Alphen aan den Rijn tussen de Herenhof en de Ridderhof. Op deze fijne school staat leren met hoofd, hart en handen centraal. Dat wil zeggen dat wij niet alleen uit de boeken werken, maar vooral alle leerstof gaan ontdekken met ons hele lichaam. We trekken er regelmatig op uit om juist onze informatie uit de natuur te halen.

Naast alle cognitieve vakken hebben wij ook veel creatieve lessen binnen ons programma. Zo kunt u denken aan schilderen, vormtekenen, houtbewerken, euritmie, boetseren, het maken van transparanten en bijvoorbeeld handwerken.

Voor een nog beter beeld van onze school, kom naar onze informatieavonden, speelmiddagen of maak een één op één afspraak.

We hopen u snel te mogen begroeten bij ons op school.

Aanmelden kunt u via onderstaande link

Informatie en open middagen

 

Let op:  indien er te weinig aanmeldingen zijn dan moeten wij helaas de informatieavond annuleren. Alle aangemelde ouder(s) zullen dan telefonisch worden benaderd voor het maken van een andere afspraak.